Кондиціонери Львів

Кондиціонери Львів від кліматек - це не лише якісне обслуговування кондиціонерів, установка кондиціонерів але й надійна підтримка вашого комфорту у будь-яку погоду.

На цій сторінці нашого сайту, представлена інформація про кондиціонери в Львові та Львівській області - кліматична техніка і для приватного домоволодіння, і для квартири, і для офісу чи виробництва. Головне – кліматична техніка повинна мати відповідні технічні характеристики для виконання своїх завдань. Вартість кондиціонера Львів залежить від обраної торгової марки, виду техніки, його характеристик та властивостей. Дешева модель – не завжди погана, адже саме її характеристики можуть найбільше підходити вашому приміщенню.

Щоб вибрати кліматичне обладнання з монтажем та сервісним обслуговуванням у Львові, достатньо вивчити каталог нашої компанії. Вся кліматична техніка – в наявності, а менеджери дадуть відповіді на ваші запитання та допоможуть підібрати потрібну модель з урахуванням бюджету та побажань.

Системи вентиляції та кондиціонування
Системи вентиляції та кондиціонування

Системи вентиляції та кондиціонування досить щільно увійшли не тільки у повсякденний ужиток, а й у промислових цілях. Так на підприємствах вже давно використовують, у різних цілях, промислові кондиціонери та системи вентиляції.

Проектні роботи при будівництві великого об'єкта
Проектні роботи при будівництві великого об'єкта

Розглянемо ситуацію проектних робіт. Іноді при будівництві великого об'єкта логічним як би здається замовлення проекту в проектному інституті на всі види будівельних робіт, так би мовити «оптом». На жаль, у проектних інститутах працює мало фахівців, які досить добре знайомі з новітніми кліматичними системами, які вміють їх правильно проектувати.

Чилери та кондиціонери
Чилери та кондиціонери

Інформація про види чилерів їх переваги та недоліки в застосуванні на практиці.

Підключення кондицонера у Львові -  встановлення кондиціонера
Підключення кондицонера у Львові - встановлення кондиціонера

Правильне підключення кондиціонера у Львові є важливим аспектом, щоб забезпечити його ефективну та безпечну роботу. У Львові, як і в багатьох інших містах, існує кілька кроків, які варто враховувати при установці кондиціонера та виборі майстра для цієї роботи.

Типові забобони при виборі Кондиціонера у Львові
Типові забобони при виборі Кондиціонера у Львові

У більшості замовників існує кілька типових помилок щодо кліматичного обладнання та його експлуатації. Тому ми вирішили присвятити типовим помилкам та помилкам цю статтю. Це полегшить роботу нашим менеджерам, а Вас убереже від помилок.


Побутові кондиціонери інверторні – комфортна температура та економія коштів у Львові
Побутові кондиціонери інверторні – комфортна температура та економія коштів у Львові

Тільки стовпчик температури за вікном починає підніматися вище за відмітку +23, як ми з благоговінням згадуємо про кондиціонер. Ми готові тут і зараз опинитися в магазині кліматичного обладнання, наприклад, купити інверторні кондиціонери, негайно встановити їх по всьому будинку, і насолоджуватися комфортною температурою.


Сервіс, обслуговування, чищення кондиціонера Львів
Сервіс, обслуговування, чищення кондиціонера Львів

Регулярне сервісне обслуговування забезпечує справну та надійну роботу кліматичного обладнання у місті Львів, збільшує термін його експлуатації. Своєчасне чищення кондиціонера забезпечує максимальну продуктивність, знижує можливість поломок як всього пристрою, так і окремих його частин.


Чи має сенс купувати кондиціонери весною?
Чи має сенс купувати кондиціонери весною?

Досвідчена людина знає, що ціни на кондиціонер весною – значно нижчі і купити його можна значно дешевше у Львові. А крім того, установка цього самого кондиціонерів весною коштує набагато дешевше, і бригади установників, у львові - значно вільніше... І те, що влітку вони роблять у темпі "давай-давай", весною установку кондиціонера вони зроблять не поспішаючи, набагато акуратнішою та якісніше.

Прокладання траси кондиціонера.  Контакти майстра - замовити у Львові.
Прокладання траси кондиціонера. Контакти майстра - замовити у Львові.

Якщо Вам потрібно прокладання траси кондиціонера – Контакти майстра у Львові: 096-207-02-90 замовляйте послугу, тому що від правильності виконання робіт багато в чому залежить продуктивність та довговічність експлуатації кондиціонера.

Види внутрішніх блоків кондиціонерів
Види внутрішніх блоків кондиціонерів

Види внутрішніх блоків кондиціонерів які Ви можете обрати для своїх потреб у ЛЬвові, в залежності від площі приміщення та призначення.

Галицький Середмістя, Цитадель, Софіївка, Снопків 
Залізничний Рясне, Левандівка, Білогорща, Скнилівок, Сигнівка, Богданівка
Личаківський Личаків, Великі Кривчиці, Лисиничі, Майорівка, Погулянка, Снопків (частково), Знесіння, Кайзервальд, Цетнерівка, Ялівець
Франківський На байках, Богданівка (частково), Кульпарків, Кастелівка, Вулька
Шевченківський Голоско, Замарстинів, Збоїща, Рясне, Клепарів, Гаврилівка (Підзамче)
Сихівський Сихів, Пасіки, Пирогівка, Козельники, Боднарівка, Новий Львів, Персенківка, Снопків (частково)
Районі центри Львова Дрогобич, Золочів, Самбір, Стрий, Червоноград, Яворів

Вибираючи кондиціонер щоб купити у Львові, дуже непросто буває розібратися у різноманітності марок та знайти оптимальний компроміс між ціною та якістю. Ми полегшимо вам це завдання та допоможемо зробити правильний вибір. Представляємо вашій увазі кондиціонери, вибір яких заснований як на нашому власному досвіді у продажу та встановленні спліт систем, так і на думці наших колег.

Кондиціонери Львів та Львівська область

Ми порівнювали кондиціонери не лише за якістю та ціною, але й за іншими параметрами: зовнішній вигляд, рівень сервісного обслуговування та ін. Ми навмисно не включали до рейтингу моделі дорогих настінних кондиціонерів з величезною кількістю додаткових опцій, якими ви навряд чи скористаєтеся хоча б раз. Досвід показує, що ціна на такі кондиціонери відображає не якість продукції, а скоріше зусилля маркетологів щодо просування конкретної марки кондиціонерів на ринку.

Звичайні кондиціонери (On/Off) працюють так: виставляється певна температура в приміщенні - кондиціонер охолоджує його і відключається (як, наприклад, холодильник). Через 15-20 хвилин температура підвищується на 1-2 градуси, кондиціонер вмикається. Через це відбуваються стрибки температури, великі пускові навантаження на компресор та мережу.

Інверторна технологія дозволяє оптимізувати продуктивність компресора і тим самим знизити витрати на електроенергію на 40-60%, забезпечуючи при цьому більш точний контроль температури на 0,5 градуса. При цьому кондиціонер з такою функцією має менший рівень шуму та адаптацію до низьких температур у порівнянні з традиційними моделями.

При виборі кондиціонера, останнім часом, пильну увагу приділяють такому параметру, як коефіцієнт енергетичної ефективності кондиціонера. У загальному випадку, коефіцієнт енергетичної ефективності - це співвідношення вироблюваної пристроєм потужності (продуктивності) до споживаної потужності. Він показує скільки один споживаний кВт виробляється відповідно кВт. Чим вище цей коефіцієнт, тим з більшим ККД працює пристрій.

Побутовий тепловий насос встановлений заводом-виробником, адаптований для роботи на тепло в північних країнах із спеціальним алгоритмом роботи, що забезпечує стабільну та ефективну роботу при негативних температурах на вулиці. Інтелектуальне розморожування, підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку. Початок та завершення процесу розморожування відбувається за температурними датчиками.

22дБ – поріг чутності при постійній роботі кондиціонера на відстані трьох метрів. Середній рівень звуку побутової спліт-системи лежить у діапазоні 20 – 26 дБ у режимі сну, 26 – 30 дБ при максимальній роботі. Звук працюючого внутрішнього блоку вбирається у рівень шуму офісного приміщення. Тому звертати увагу на рівень шуму внутрішнього блоку має сенс, якщо ви плануєте встановити його в тихому приміщенні, такому як спальня, дитяча кімната, особистий кабінет і т.д., а також якщо ви дуже чутлива людина і дратують Вас будь-які сторонні звуки.

Поширені запитання по кондиціонерах у Львові
Де встановлювати кондиціонер у дитячій?

Кондиціонер встановлюють так, щоб повітря не було направлене безпосередньо на ліжечко або зону, де дитина грає.
Не встановлюйте систему біля меблів, над батареєю або за шторами. Необхідно вибрати вільне місце з можливістю підключення до розетки.
Для маленької кімнати краще вибрати модель з можливістю регулювання жалюзі, тобто напрямки потоків повітря.

Де краще розмістити кондішен?

На заскліному балконі установка можлива, але не бажана;
Потрібно знайти місце, де циркуляція повітря не буде утруднена;
Відстань до стелі не повинна бути менше 10 сантиметрів, до підлоги не менше 30
Якщо квартира невелика, і в ній дві житлові кімнати, можна встановити звичайний кондиціонер, вибравши при цьому правильну потужність. Встановлювати прилад бажано в передпокої, щоб повітря поширювалося по кімнатах рівномірно.
Якщо квартира велика, варто вибрати систему типу мульти-спліт або канальну. Канальний варіант підійде для квартир, де висота стелі дозволяє приховати елементи.

Види кондиціонерів, які підходять для встановлення в будинку?

1.  Система мульти-спліт (існують як підлогові, так і настінні варіанти). Сюди входить кілька внутрішніх модулів, щоб підтримувати прохолоду у кількох приміщеннях.
2. Канальні системи кондиціювання.
3. Спліт-система звичайного типу. Сюди входить лише зовнішній та внутрішній блок. Цей тип кондиціонерів підходить для забезпечення мікроклімату в одній кімнаті. Щоб забезпечити прохолоду у всьому будинку, таких систем потрібно буде кілька

Як вибрати модель і які краще?

1. Вибираючи кондиціонер для квртири чи дому зверніть увагу на функціональність: рівень шуму, можливості обігріву, кількість фільтрів, наявність іонізації, зволоження - чим більше функцій тим дорожче буде система!.
2. Для торгового залу краще віддати перевагу інверторній моделі приладу. Це економічні варіанти, які охолоджують повітря поступово.
3. Якщо це магазин промислових товарів, бажано забезпечити вентиляцію, обравши модель з такою функцією. Це запобігатиме застійу повітря та неприємним запахам від побутової хімії.
4. Потужність системи має бути досить високою, особливо для магазину продуктів. Адже від холодильників виходить додаткове тепло, яке потрібно компенсувати.

Чому потрібно встановлювати кондиціонер?

1.  Прилад очищатиме повітря від речовин, що викликають алергію.
2. Функція іонізації приносить користь здоров'ю.
3. Не буде необхідності у відкриванні вікна та балкона.
5. У міжсезоння можна не тільки охолоджувати але і обігрівати приміщення.
6. Встановивши сучасний кондиціонер із додатковим функціоналом, ви зможете забезпечити усунення тютюнового диму, очистити повітря від шкідливих речовин та мікроорганізмів.

Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин
Наші послуги