Види внутрішніх блоків кондиціонерів

Види внутрішніх блоків кондиціонерів

Види внутрішніх блоків кондиціонерів які Ви можете обрати для своїх потреб у ЛЬвові, в залежності від площі приміщення та призначення.

Кондиціонери з настінними блоками:

Кондиціонери з настінними блоками Найпоширеніший і доступніший за ціною тип кондиціонерів. Його можна встановити у будь-якому невеликому приміщенні – офісі, квартирі, магазині. Їхня потужність (2–7 кВт) дозволяє охолоджувати від 15 до 70 м2.
Встановлюють кондиціонер зазвичай у верхній частині стіни, неподалік вікна.
Зауважимо, що побутові кондиціонери не можуть подавати в приміщення свіже повітря, для цього потрібна окрема система вентиляції.

Достоїнством настінних типів кондиціонерів можна назвати їхню найменшу вартість і широкий асортимент. А до недоліків віднести обмежену потужність (до 7 кВт) та обмеження за місцем встановлення.

Кондиціонери канального типу:

Кондиціонери канального типу Типова потужність кондиціонерів канального типу становить 12-25 кВт, що достатньо для охолодження невеликого офісу, котеджу або 4-5 кімнатної квартири. Особливістю канальних спліт систем є можливість подачі свіжого повітря в об'єми, необхідні для повноцінної вентиляції приміщень, що кондиціонуються.

Таким чином, використання одного кондиціонера канального типу дозволяє вирішити завдання як вентиляції, так і кондиціювання цілого офісу, квартири чи котеджу. Потрібно лише подбати про правильний розрахунок повітрообміну, підбір кондиціонера за потужністю охолодження та статичним тиском, передбачити встановлення електричного або водяного калорифера для підігріву зовнішнього повітря в зимовий час.

Недоліком канального кондиціонера є складність роздільного регулювання температури у різних приміщеннях. Для цих цілей у повітроводах необхідно встановлювати клапани з електроприводами, а у всі приміщення, де потрібне автономне регулювання температури – термостати. Якщо ж у всіх приміщеннях планується підтримувати однакову температуру, цей недолік не є суттєвим.

Касетний кондиціонер:

Касетний кондиціонер Для установки касетного кондиціонера (касетної спліт системи), як і для канального кондиціонера, необхідна підвісна стеля. Однак, на відміну від канальних спліт систем, кондиціонери касетного типу розподіляють охолоджене повітря через нижню частину блоку. Нижня частина касетної спліт системи має розмір стандартної стельової плитки – 600х600 мм, а при великій потужності вдвічі більше – 1200х600 мм і закривається декоративними гратами з розподільними жалюзі. Основна перевага касетних кондиціонерів – непомітність, оскільки видно лише декоративні грати.

Ще одна його перевага — рівномірний розподіл повітряного потоку за чотирма напрямками, що дозволяє використовувати лише один кондиціонер касетного типу для охолодження великого приміщення (при використанні настінних спліт-систем для досягнення аналогічного ефекту довелося б використовувати 2–3 кондиціонери меншої потужності).

Недоліком для касетних кондиціонерів є необхідність в простірі в стелі так як розподіл охолодженого повітря здійснюється за системою теплоізольованих повітроводів, які також розміщуються в міжстельовому просторі. Завдяки такій конструкції канальні кондиціонери можуть охолоджувати одразу кілька приміщень.

Кондиціонер біля підлоги або стельовий кондиціонер:

Кондиціонер біля підлоги або стельовий кондиціонер Якщо в приміщенні немає підвісної стелі, то альтернативою касетному кондиціонеру може стати кондиціонер підлоги або стельовий кондиціонер. Ці кондиціонери відрізняються невеликою глибиною – 18–25 сантиметрів. Встановлюються вони, як випливає з назви, або внизу стіни, або на стелі. При цьому потік повітря в першому випадку прямує вгору, у другому – горизонтально вздовж стелі.

Така конструкція дозволяє рівномірніше розподіляти охолоджене повітря по приміщенню та уникати попадання прямого потоку на людей. Існують моделі стельових кондиціонерів, які розподіляють охолоджене повітря відразу за чотирма напрямками, причому сила потоку регулюється окремо по кожному напряму.

Такий кондиціонер може успішно застосовуватися для охолодження приміщень складної форми, що не мають підвісної стелі.
Недоліком блоків біля підлоги є необхідність у додатковому просторі що він не заважав ходити.

Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин