Ремонт кондиціонерів

Замовити Ремонт кондиціонерів у місті Львові та Львіській області з виїздом та обслуговуванням на місці. У нас найкращий сервіс по кондиціонерах у місті.
Сервіс, обслуговування, чищення кондиціонера Львів
Сервіс, обслуговування, чищення кондиціонера Львів

Регулярне сервісне обслуговування забезпечує справну та надійну роботу кліматичного обладнання у місті Львів, збільшує термін його експлуатації. Своєчасне чищення кондиціонера забезпечує максимальну продуктивність, знижує можливість поломок як всього пристрою, так і окремих його частин.


Сервісне обслуговування кондиціонерів. Рекомендації
Сервісне обслуговування кондиціонерів. Рекомендації

Сервісне обслуговування кондиціонерів рекомендується проводити 1 раз на рік, а якщо у це ресторан чи офіс то двічі перед початком активної експлуатації та після нього, тобто навесні та восени.

ОБСЛУГОВУВАННЯ РУФТОПІВ у Львові
ОБСЛУГОВУВАННЯ РУФТОПІВ у Львові

Даховий кондиціонер або руфтоп (Rooftop) - це моноблочна холодильна машина потужністю від 8 до 140 кВт, установка якої здійснюється на даху будівлі, хоча даховий кондиціонер можна також встановити на рівні землі на спеціально підготовленому майданчику.

Базове сервісне обслуговування
Базове сервісне обслуговування

Наша компанія у Львові виконує сервісне обслуговування кондиціонерів та спліт-систем будь-яких марок та типів. Ми готові провести як разові заходи щодо профілактики кліматичного обладнання, так і виконувати технічну перевірку на постійній основі.

Штат наших співробітників складається зі спеціалістів високої кваліфікації із солідним досвідом роботи у сервісному обслуговуванні кондиціонерів. Наші майстри добре знайомі з усіма моделями спліт-систем та іншої кліматичної техніки не тільки в теорії, а й на практиці. Крім того, бригади з обслуговування укомплектовані сучасним діагностичним обладнанням та спеціальними інструментами.

Коли потрібно робити ремонт кондиціонера?
Коли потрібно робити ремонт кондиціонера?

Навіть надійне кліматичне обладнання від провідних виробників не застраховано від поломок. Несправності виникають через неякісний монтаж, нехтування технічним обслуговуванням кондиціонера, фізичне зношування деталей, а також використання неякісних витратних матеріалів. Поломка зовсім не означає, що потрібно замовляти нову спліт-систему.

Заправка кондиціонера фреоном: докладний опис процедури
Заправка кондиціонера фреоном: докладний опис процедури

Загальний процес займе приблизно 30-40 хвилин, але перед початком заправки кондиціонера обов'язково необхідно створити вакуум, попередньо відкривши крани в ньому і викачавши все повітря та інші гази, використовуючи манометричну станцію. Після її підключення, необхідно їй дати попрацювати приблизно 30 хвилин, щоб прибрати всю вологу, що містить всередині, так як її наявність дає невірні показники тиску.

Ремонт кондиціонера у Львові та найпоширеніші несправності
Ремонт кондиціонера у Львові та найпоширеніші несправності

Сучасні технології дозволяють значно покращити комфорт у повсякденному житті. У спекотну погоду практично у всіх будинках і офісах працюють кондиціонери, які дозволяють привести температуру в приміщенні до максимально комфортної.

Чищення кондиціонерів у Львові
Чищення кондиціонерів у Львові

Чищення кондиціонерів – одна з найбільш популярних послуг у Львові. Але якщо власники спліт-систем вважають, що чистка обмежується промиванням пиловловлювачів, то вони помиляються. Йдеться не лише про промивання сіток. Важливо вичистити фільтри, промити крильчатку, щоб ви змогли дихати чистим повітрям.

Галицький Середмістя, Цитадель, Софіївка, Снопків 
Залізничний Рясне, Левандівка, Білогорща, Скнилівок, Сигнівка, Богданівка
Личаківський Личаків, Великі Кривчиці, Лисиничі, Майорівка, Погулянка, Снопків (частково), Знесіння, Кайзервальд, Цетнерівка, Ялівець
Франківський На байках, Богданівка (частково), Кульпарків, Кастелівка, Вулька
Шевченківський Голоско, Замарстинів, Збоїща, Рясне, Клепарів, Гаврилівка (Підзамче)
Сихівський Сихів, Пасіки, Пирогівка, Козельники, Боднарівка, Новий Львів, Персенківка, Снопків (частково)
Районі центри Львова Дрогобич, Золочів, Самбір, Стрий, Червоноград, Яворів
Поширені запитання по кондиціонерах у Львові
Де встановлювати кондиціонер у дитячій?

Кондиціонер встановлюють так, щоб повітря не було направлене безпосередньо на ліжечко або зону, де дитина грає.
Не встановлюйте систему біля меблів, над батареєю або за шторами. Необхідно вибрати вільне місце з можливістю підключення до розетки.
Для маленької кімнати краще вибрати модель з можливістю регулювання жалюзі, тобто напрямки потоків повітря.

Де краще розмістити кондішен?

На заскліному балконі установка можлива, але не бажана;
Потрібно знайти місце, де циркуляція повітря не буде утруднена;
Відстань до стелі не повинна бути менше 10 сантиметрів, до підлоги не менше 30
Якщо квартира невелика, і в ній дві житлові кімнати, можна встановити звичайний кондиціонер, вибравши при цьому правильну потужність. Встановлювати прилад бажано в передпокої, щоб повітря поширювалося по кімнатах рівномірно.
Якщо квартира велика, варто вибрати систему типу мульти-спліт або канальну. Канальний варіант підійде для квартир, де висота стелі дозволяє приховати елементи.

Види кондиціонерів, які підходять для встановлення в будинку?

1.  Система мульти-спліт (існують як підлогові, так і настінні варіанти). Сюди входить кілька внутрішніх модулів, щоб підтримувати прохолоду у кількох приміщеннях.
2. Канальні системи кондиціювання.
3. Спліт-система звичайного типу. Сюди входить лише зовнішній та внутрішній блок. Цей тип кондиціонерів підходить для забезпечення мікроклімату в одній кімнаті. Щоб забезпечити прохолоду у всьому будинку, таких систем потрібно буде кілька

Як вибрати модель і які краще?

1. Вибираючи кондиціонер для квртири чи дому зверніть увагу на функціональність: рівень шуму, можливості обігріву, кількість фільтрів, наявність іонізації, зволоження - чим більше функцій тим дорожче буде система!.
2. Для торгового залу краще віддати перевагу інверторній моделі приладу. Це економічні варіанти, які охолоджують повітря поступово.
3. Якщо це магазин промислових товарів, бажано забезпечити вентиляцію, обравши модель з такою функцією. Це запобігатиме застійу повітря та неприємним запахам від побутової хімії.
4. Потужність системи має бути досить високою, особливо для магазину продуктів. Адже від холодильників виходить додаткове тепло, яке потрібно компенсувати.

Чому потрібно встановлювати кондиціонер?

1.  Прилад очищатиме повітря від речовин, що викликають алергію.
2. Функція іонізації приносить користь здоров'ю.
3. Не буде необхідності у відкриванні вікна та балкона.
5. У міжсезоння можна не тільки охолоджувати але і обігрівати приміщення.
6. Встановивши сучасний кондиціонер із додатковим функціоналом, ви зможете забезпечити усунення тютюнового диму, очистити повітря від шкідливих речовин та мікроорганізмів.

Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин
Наші послуги