Чищення кондиціонерів у Львові

Чищення кондиціонерів у Львові

Чищення кондиціонерів – одна з найбільш популярних послуг у Львові. Але якщо власники спліт-систем вважають, що чистка обмежується промиванням пиловловлювачів, то вони помиляються. Йдеться не лише про промивання сіток. Важливо вичистити фільтри, промити крильчатку, щоб ви змогли дихати чистим повітрям.

Цим на професійному рівні займається ТОВ "Кліматек". Телефонуйте нам з приводу чищення кондиціонерів і спліт-систем, і ми миттю допоможемо вам вирішити проблему, в якому районі Львова ви не знаходилися.

Почистити самому, щоби не ремонтувати?

Пил – це найбільший ворог кондиціонерів. Вона тією чи іншою мірою присутня в будь-якому приміщенні (житло, офіс або виробництво). Багато власників кондиціонерів знають, що в їх кліматичному обладнанні є фільтр у вигляді дрібних сіток, які розміщені під панеллю внутрішнього блоку. Згодом сітки заростають пилом, який потрібно періодично змивати. Це легко зробить сам власник щомісяця. Процедура не складна.

Якщо ж недбало ставиться до такого обслуговування побутових кондиціонерів, то дуже скоро знизиться обдув радіатора і повітря почне гірше охолоджуватися. За місяць-два порушиться режим роботи всього холодильного блоку. І тоді перед вами стане дилема - викинути кліматичну техніку на смітник, або замовити чищення кондиціонера у професіоналів?

У цьому плані іноді виникають курйозні ситуації. Наприклад, один купує дорогу кліматичну техніку і за кілька років терміново вимагає бригаду для ремонту та обслуговування кондиціонера. По приїзду наших фахівців господар скаржиться, що виклав купу грошей, а сусід має недорогий «Самсунг», який безперебійно працює вже шостий рік. В результаті з'ясовується, що власник елітної техніки весь цей час до неї не заглядав. Натомість сусід не скупився на щорічне технічне обслуговування кондиціонера, і зрештою добре заощадив.

У поняття чищення спліт-систем та кондиціонерів, з професійної точки зору, входить не тільки промивання пиловловлювачів. Фахівець фірми «КОНД-Сервіс» виконає очищення вентилятора, електричних з'єднань, дренажної системи, теплообмінника, та при необхідності обробить антисептиками та дезінфекційними складами усі блоки.

Як відбувається чищення кондиціонерів!

Чищення кондиціонерів у Львові здійснюється комплексно. До переліку заходів входять такі дії:

  • детальний огляд всіх вузлів та елементів кондиціонера;
  • вимірювання температури повітря на вході та виході;
  • чищення кондиціонера (внутрішнього та зовнішнього блоку);
  • заміна фільтрів за потреби.

Періодичне чищення спліт-систем та кондиціонерів важливе не лише з позиції нормального функціонування кліматичної техніки. Це також важливо для здоров'я тих людей, які перебувають у приміщенні з кондиціонером. Будь то квартира, будинок, офіс чи адміністративна будівля.

Окрім видалення пилу із систем вентиляції та кондиціонерів, співробітники ТОВ «Кліматек» також виконують дезінфекцію кліматичного обладнання. Це особливо важливо для комерційних організацій. Люди менше хворіють, активніше працюють, приносять фірмі додатковий прибуток.

Як би банально це не прозвучало, але своєчасне чищення кондиціонерів справді може збільшити розмір прибутку. Далекоглядні керівники це розуміють, і тому наші постійні замовники.

Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин