Компанія «Кліматек Львів»

Компанія «Кліматек Львів»

Компанія «Кліматек Львів» – це молода команда однодумців, що розвивається, готових професійно вирішити всі завдання і зняти всі питання щодо підбору, інсталяції та супроводу кліматичного обладнання.

Ми йдемо в ногу з розвитком технологій і рік у рік накопичуємо професійний досвід, щоб наші клієнти та партнери отримували максимум зручності та комфорту. Наша компанія за час своєї присутності на кліматичному ринку України оснастила системами кондиціювання, вентиляції та опалення сотні об'єктів житлової, торгової та промислової нерухомості.
Основним напрямом діяльності компанії є виконання повного комплексу робіт: від проекту до запуску об'єкта в експлуатацію, з наступним гарантійним, післягарантійним та сервісним обслуговуванням силами власної інженерної та виробничої бази.

👉❄ НАШІ КОНТАКТИ

Наша місія

Ми прагнемо виключити випадки передчасного виходу з ладу кліматичної техніки, що дозволяє замовнику забути про дискомфорт, пов'язаний з ремонтом або заміною обладнання.

Наш погляд

Ми роками працювали над покращенням наших навичок, розширенням сфер нашої роботи та використанням найновіших інструментів, щоб ви могли отримати найкращі результати. Ми прагнемо покращити навички наших експертів та використовувати високотехнологічні технології.

Наша мета

Основна мета – надати нашим клієнтам найповніший перелік послуг. Ми прагнемо розширити нашу команду експертів, оскільки є дедалі більше областей обслуговування, з якими хочемо працювати.

 • Завжди на зв'язку
  Ми приймаємо запити та телефонні дзвінки 24/7, щоб ви могли вирішити будь-яку проблему, коли вам потрібно. Наша аварійна команда буде на вашому місці, щоб усунути несправність у найкоротший термін.
 • Справедливі ціни
  Наші ціни є справедливими та доступними для всіх людей. Ми пропонуємо гнучку систему знижок, щоб ви могли скористатися будь-якою послугою, яка вам потрібна.
 • Кваліфіковані майстри
  Усі члени нашої команди – висококваліфіковані, освічені та досвідчені майстри. Усі вони проходять навчання за новітніми технологіями. Наші новачки працюють разом із досвідченими.
 • Найкращі пропозиції
  Ми надаємо знижки на найпопулярніші послуги та сезонні послуги, щоб ви могли негайно отримати будь-яку допомогу.

Компанія «Кліматек-Львів» представляє на українському кліматичному ринку повний спектр обладнання для систем вентиляції та кондиціонування малої, середньої та великої продуктивності застосовуваних у будинках та спорудах різного призначення від квартир до виробничих приміщень.

Ми пропонуємо виключно якісну та надійну продукцію таких виробників світового рівня, як DAIKIN, Mitsubishi Electric, General, Gree.

Кліматичне обладнання цих брендів належить до класу високоякісних інтелектуальних систем та чудово зарекомендувало себе по всьому світу. Широкий модельний ряд, багатофункціональність, висока якість дозволяють вирішувати найскладніші завдання створення мікроклімату в приміщеннях різного призначення.

Працюючи з таким обладнанням, ми постійно підвищуємо рівень наших фахівців, що дозволяє зберігати культуру проектування, монтажу та сервісного обслуговування на високому професійному рівні.

До Ваших послуг комплексне вирішення завдань: якісне проектування систем вентиляції ікондиціонування, професійний монтаж, пусконалагодження та паспортизація обладнання, оперативне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Наші кваліфіковані співробітники порадять та допоможуть створити Вам комфортні умови для проживання та роботи. Чекаємо на Ваші дзвінки.


Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин