ОБСЛУГОВУВАННЯ РУФТОПІВ у Львові

ОБСЛУГОВУВАННЯ РУФТОПІВ у Львові

Даховий кондиціонер або руфтоп (Rooftop) - це моноблочна холодильна машина потужністю від 8 до 140 кВт, установка якої здійснюється на даху будівлі, хоча даховий кондиціонер можна також встановити на рівні землі на спеціально підготовленому майданчику.

При цьому дахові кондиціонери можуть не тільки охолоджувати або нагрівати повітря в приміщенні, але і подавати в нього свіже повітря, тобто вентилювати приміщення. Для здійснення функцій вентилювання та обігріву до стандартних вузлів руфтопів – конденсатор, компресор, випарник, вентилятори – додають змішувальні камери, в яких здійснюється змішування свіжого та рециркуляційного повітря, а також електричні або водяні калорифери для підігріву повітря.

РЕМОНТ КРИШНИХ КОНДИЦІОНЕРІВ (РУФТОПІВ) У Львові.

Рано чи пізно будь-яка техніка дає збій. Якщо Ви помітили, що з Вашою системою вентиляція проблеми не тягніть гуму. Краще якомога раніше звернутися в сервіс і усунути проблему на ранньому етапі, ніж чекати доки одна поломка спричинить іншу і так далі. Замовте діагностику у нас. Можливо, своєчасна реакція на дрібні неполадки допоможе зберегти Вам чималу суму грошей.

Однією з головних спеціалізацій компанії Кліматек є ремонт та обслуговування кондиціонерів типу руфтоп (даховий кондиціонер). Ми працюємо у всіх районах Львова:

  • Шевченківський район
  • Личаківський район
  • Сихівський район
  • Франківський район
  • Залізничний район
  • Галицький район

Якщо все-таки у Вас сталася поломка, це не біда. Головне, щоб Ви звернулися до якісного сервісу. Але де його знайти? Наші клієнти – наша гордість. Дуже багато великих компаній звертаються саме до нас. Ви можете ознайомитися з їх списком у нас на сайті в розділі – Наші клієнти.

Під час ремонту дорогого обладнання не потрібно ризикувати. Довірте це справжнім фахівцям, а не диванним майстрам. У нас є все для якісного ремонту кондиціонерів: досвід, бажання та спеціальне обладнання. Ми готові прийняти Ваш дзвінок у будь-який час та прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин