встановлення кондиціонерів Львів, установка кондиціонерів » Кондиціонери Львів » Установка кондиціонера » Прокладання траси кондиціонера. Контакти майстра - замовити у Львові.

Прокладання траси кондиціонера. Контакти майстра - замовити у Львові.

Прокладання траси кондиціонера. Контакти майстра - замовити у Львові.

Якщо Вам потрібно прокладання траси кондиціонера – Контакти майстра у Львові: 096-207-02-90 замовляйте послугу, тому що від правильності виконання робіт багато в чому залежить продуктивність та довговічність експлуатації кондиціонера.

Прокладання фреонових магістралей під подальший монтаж кондиціонерів.

☎❄ 096-207-02-90

Адрес: м. Львів, вул. Шевченка, 38

Графік работи: 7:00 до 22:00, без вихідних

E-mail:

Компанія «Кліматек Львів» працює по усій Львівській області. У всіх районих цетрах є мережа наших досвідчених і акуратних монтажників, які виконають роботи будь-якої складності. Обладнання для установки ми доставляємо безкоштовно в усі куточки області. Всі ці процедури потрібно щоб встановити кондиціонер до ремонту.

Монтажні роботи виконуються в наступному порядку:

 • Розмітка на стіні розташування внутрішнього блоку;
 • Розмітка штроб у стінах з урахуванням нахилів;
 • Штроблення отворів у стінах;
 • Закладка труб для холодоагенту;
 • Прокладання дренажної труби;
 • Прокладання електричного кабелю та встановлення розетки для кондиціонера;
 • Штроблення отвору у стіні для підключення внутрішнього блоку.

Такий порядок виконання робіт найбільш складний, але водночас вважається і найпрактичнішим, оскільки дозволяє зберегти гідний естетичний вигляд приміщення. Труби до внутрішнього блоку монтуються в стіну і заходять ззаду, на очах залишається лише одна пластикова панель.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОЛОЖИТИ ТРАСУ ДЛЯ КОНДИЦІОНЕРА • ЦІНА ПОСЛУГИ у Львові

В середньому вартість прокладання траси = 1500 - 2000 грн! Але ціна може бути більша якщо прийдеться тягнути довгу трасу.

Розберемо питання із ціною. Ціна на прокладання траси у Львові формується на підставі кількох моментів.

 1. Діаметр мідних трубок (у дюймах)
 2. Протяжність мідних трубок (довжина в метрах)
 3. Якщо виконується штроблення, довжина штроби.
 4. Різниця ціни, по ходу збільшення потужності спліт системи.


Ми бачимо, що ціна на прокладку траси у Львові (7-ки), така сама, як на прокладку траси 9-ки. Все тому, що у цих моделей діаметр мідних комунікацій однаковий. А ось ціна на прокладку 12-го кондиціонера вище тому, як і діаметр трубок більше.

Є ще один факт, через який іноді ціна на закладку траси для кондиціонера може змінитися. Цим фактом є наявність вентильованого фасаду зовнішньої стіни будівлі. Якщо ваш будинок обшитий декоративною або утеплювальною плиткою, ціна на закладку траси зростає. Уявіть, після зробленого отвору в стіні кінці траси потрібно витягнути на вулицю. А нам заважає плитка у ванній кімнаті та утеплювач. Доводиться розбирати, потім збирати його, вирізаючи ніші під кронштейни. Така послуга називається збирання та розбирання вент.фасаду, і ціна на неї - 2 500р. І це одна з багатьох причин, чому зростає ціна на прокладання траси у Львові та Львівській області.

Скажімо кілька слів про ціну прокладання труб для кондиціонера через балкон або лоджію. Загалом на вартість впливає два нюанси. Перше — збільшення довжини траси понад стандарт (5 метрів входить у стандартну закладку). І додатковий отвір з балкона на вулицю (вартість отвору з кімнати на балкон входить до стандартної прокладки траси). Переглянути вартість можна у прайс-листі нижче.


Особливості монтажу траси під час ремонту

Починати прокладати трасу найкраще з того краю, що виходить надвір. З трубок та електрокабелів формуємо джгут, надягаємо на нього флекс і обмотуємо скотчем на ту частину довжини, яка проходитиме крізь стіну. Це необхідно для запобігання пошкодженню утеплювача.

Перед протягуванням трубок і кабелю на вулицю потрібно сформувати з них джгут, надіти флекс і обмотати скотчем для того, щоб уникнути пошкодження утеплювача
Після цього джгут необхідно протягнути крізь стіну з урахуванням довжини зовнішньої частини, розрахованої раніше.

Далі всі матеріали необхідно укласти в штробу, дотримуючись наступних правил:

 • Шланг дренажу повинен розташовуватись під нахилом по всій довжині траси;
 • Дренаж повинен розташовуватись ліворуч від трубок на виході зі штроби при підключенні до внутрішнього блоку;

Мідні трубки діаметром до 10 мм можна обережно гнути вручну. Для труб більшого діаметра необхідно використовувати трубогиб.
Укладену в штробу трасу необхідно закріпити за допомогою монтажної стрічки та зафіксувати дюбелями. Необхідно контролювати, щоб комунікації не виступали за межі штроби, оскільки це може спричинити труднощі під час проведення оздоблювальних робіт.
Для перевірки траси бажано виконати опресування системи – закачування з балона азоту під тиском. Це допоможе перевірити цілісність системи та герметичність монтажу.
Після опресування потрібно видалити із системи залишки рідини і можна виконувати підключення блоків та заправку холодоагенту.

Порядок виконання штроблення під труби фреонових магістралей

Спосіб розмітки штроби залежить від особливостей дренажної системи та місцем зливу конденсату:

При паралельному розташуванні дренажної та фреонової труби поглиблення слід робити з ухилом не менше 3 градусів для запобігання застою конденсату.
Якщо дренажна труба розташовується окремо з відведенням конденсату в каналізаційну систему, ухил потрібен тільки для пристрою дренажу. Магістраль для холодоагенту можна розташовувати без ухилів та розміщувати як на стіні, так і на стелі.
У разі відсутності можливості реалізації переміщення конденсату гравітаційним способом необхідно забезпечити встановлення додаткового насосного обладнання.
Після свердління отвору в стіні для підключення траси до встановленого зовнішнього блоку можна починати розмітку траси, рухаючись від отвору в стіні до нижнього кута блоку, розташованого всередині приміщення. При виконанні поворотів слід уникати різких згинів. Ухил найкраще витримувати постійним протягом усього магістралі.

Прокладання фреонових магістралей під подальший монтаж кондиціонерів. Щоб забезпечити рівну канавку в стіні, краще до початку штроблення за допомогою кутової шліфувальної машини прорізати краї. Після цього можна виконувати штроблення за допомогою перфоратора що б підключення кондиціонера вийшло якісне..

Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин