Чи має сенс купувати кондиціонери весною?

Чи має сенс купувати кондиціонери весною?

Досвідчена людина знає, що ціни на кондиціонер весною – значно нижчі і купити його можна значно дешевше у Львові. А крім того, установка цього самого кондиціонерів весною коштує набагато дешевше, і бригади установників, у львові - значно вільніше... І те, що влітку вони роблять у темпі "давай-давай", весною установку кондиціонера вони зроблять не поспішаючи, набагато акуратнішою та якісніше.

І ось ще що... Усі ми знаємо, як включаються у нашій благословенній країні на початку холодів у процес обігріву квартир наші комунальні служби. Вже "білі мухи" летять наповну, а батареї в наших будинках, як і раніше, живуть спогадами про літню спеку, і в квартирі "холод собачий" і коли він закінчиться - зовсім не ясно. Ось тут-то передбачливий покупець кондиціонера напередодні зими і включає на один-два тижні переходу на зимовий режим свій "свіжокуплений" кондиціонер!.. Адже сьогодні майже всі кондиціонери працюють і на обігрів теж! А тому ви спокійно, в теплі, зможете дочекатися, поки прокинуться наші комунальники від своєї літньої сплячки.

Ну і як вам такі аргументи купувати кондиціонер весною?!

 Що таке правильне встановлення кондиціонерів

 Багато хто досі впевнений що достатньо купити кондиціонер, пристосувати його внутрішній блок де потрапило в кімнаті, підвісити як-небудь і ззовні зовнішній блок, з'єднати їх проводочками та трубочками і прохолода у всій квартирі в літню спеку вам гарантована! Аж ніяк! - як казав один відомий граф у відомому анекдоті.

При встановленні кондиціонера в Львові доведеться обов'язково дотриматися декількох неодмінних умов. Перше, зовнішній блок слід встановити якомога ближче до вікна, для того, щоб у разі необхідності, його можна було перевірити, почистити або відремонтувати.

Друге, внурений блок повинен бути встановлений таким чином, щоб відсікти потік теплого повітря від вікна і не "дути" прямо на вас, коли ви сидите за своїм письмовим столом або розташувалися, як завжди, на відпочинок на дивані з газетою.

І нарешті, третє, ніколи не розраховуйте на те, що тільки один внутрішній блок (хоч би великої потужності він не був!) зможе охолодити відразу кілька кімнат. Це – самообман! Просто в тій кімнаті, де буде встановлений внутрішній блок вашого кондиціонера, він накачає собачий холод, а в інших кумнатах буде на трохи прохолодніше, ніж Установка кондиціонера на вулиці.

 
Чи потрібно ремонтувати кондиціонери?

На щастя, сучасні кондиціонери виходять з ладу дуже рідко. І якість двигунів та якість блоків керування, що випускаються сьогодні основними світовими трендами, дозволяють кондиціонерам 5-10 років працювати практично без ремонту.

Але... це зовсім не означає, що ваш кондиціонер не вимагає до себе жодної уваги. В основному, обслуговування кондиціонерів, як правило, зводиться до щорічного чищення, яке наша компанія виконає на ваше прохання в кінці літнього сезону. Ви можете укласти з нами багаторічний договір на постійне обслуговування вашого кондиціонера, і тоді це коштуватиме вам значно дешевше. Наші спеціалісти, в обумовлений у договорі час, передзвонять вам, приїдуть у призначений час та проведуть необхідне чищення.

Крім того, один раз на 2-3 роки потрібно робити діагностику кондиціонера - перевіряти в системі кондиціонера наявність достатньої кількості фреону і, при необхідності, проводити його доливання або заміну. Зробити цю роботу можна, на жаль, маючи лише спеціальне обладнання. І тому, якщо в деяких моделях кондиціонерів, чищення зможе здійснити самостійно його власник, то перевірити та долити фреон – може лише фахівець.

І нарешті, якщо ваш кондиціонер "забарахлив", негайно телефонуйте нам і наші спеціалісти, в Львові - контакти, в найкоротший термін приведуть його до ладу або, за потреби більш серйозного ремонту, знімуть пошкоджений блок, заберуть його в майстерню і, через кілька днів привезуть назад відремонтованим, а потім встановлять і відрегулюють його на місці.

Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин