встановлення кондиціонерів Львів, установка кондиціонерів » Кондиціонери Львів » Новини » Діагностика та профілактика кондиціонерів у Львові

Діагностика та профілактика кондиціонерів у Львові

Діагностика та профілактика кондиціонерів у Львові

Якщо ваш кондиціонер вийшов з ладу, шумить, від нього походить неприємний запах або несподівано змінилися режими роботи, необхідно провести діагностику. Під час перевірки майстер з'ясує причину несправності та швидко її усуне.

Що входить до послуги діагностики кондиціонера:


• Загальний огляд обладнання — Перевірка стану обладнання.

• Перевірка дренажної системи — огляд ванни, помп і шлангів.

• Електронну діагностику та розшифровку помилок системи.

• Вимірювання тиску холодоагенту.

• Контроль роботи компресора та пускового конденсатора.

• Перевірку двигунів крильчатки.

• Налаштування в різних режимах.

• Виявлення витоків фреону із системи.

У ході діагностики спліт-систем майстри також перевіряють напругу живлення, електропроводку, ізоляцію та заземлення, вимірюють параметри струму компресора.

Компанія "КліматекЛьвів" надає послуги діагностики кондиціонерів – ми працюємо з усіма марками та моделями кліматичного обладнання, включаючи канальні, касетні, настінні та напольно-стельові.


Вартість діагностики та ремонту побутових кондиціонерів

Ціна діагностики домашніх кондиціонерів залежить від типу та моделі обладнання, вашого розташування (Москва чи область). На неї також впливає поверх будівлі та кількість пристроїв: що більше, то дешевше. Якщо під час діагностики виявлено несправності, наші майстри оперативно їх усунуть.

При виявленні будь-яких ознак поломки, одразу ж дзвоніть. Експлуатація несправного кондиціонера загрожує повним виходом обладнання з ладу та дорогим ремонтом.

Профілактика кондиціонера

Професійна профілактика кондиціонерів включає широкий перелік заходів, спрямованих на безпроблемну та безперебійну роботу техніки та збільшення її експлуатаційного ресурсу. Профілактичні заходи – це цілий перелік обов'язкових для виконання процедур.

Чистці піддається:

  • теплообмінник;
  • передня панель;
  • випарник;
  • турбіна (вентилятор);
  • фільтри тонкого та грубого очищення;
  • дренажна система та дренажний піддон;
  • жалюзі із подальшою перевіркою роботи пристрою.


 Увага! Тільки глибоке очищення забруднень з повним розбиранням внутрішнього блоку приладу дає необхідний результат. Самостійно провести подібні роботи неможливо.

Навіщо потрібна антибактеріальна обробка кондиціонерів для дому та офісу?
Правильно проведені заходи з використанням спеціального обладнання та професійних хімічних засобів запобігають подальшому розмноженню хвороботворних мікроорганізмів та їх розсіюванню у приміщенні із висхідними потоками повітря.

Завдяки застосуванню унікальної технології очищення кліматичної системи вдається ефективно та швидко:
1. Ліквідувати неприємні запахи.

2. Очистити повітря у приміщенні.

3. Знищити хвороботворні мікроорганізми, віруси, бактерії, плісняву та гриби, включаючи збудник небезпечної інфекції COVID-19.

4. Відновити початковий колір приладу.

Нашою Компанією використовують професійні засоби для профілактики, створені провідними компаніями-виробниками для кондиціонерів різних марок. Це спеціальне обладнання та ефективні сертифіковані хімічні препарати, дозволені до застосування Росспоживнагляду.

 Важливо! Настінні, касетні, канальні кондиціонери та фанкойли рекомендується обслуговувати один раз на шість місяців. Перевірка та діагностика здійснюється навесні перед вимкненням та восени перед включенням. У разі сильно забрудненого повітря (пил, шерсть тварин, пух, пилок рослин тощо) обслуговування слід проводити через кожні три місяці.

Грамотно провести всі заходи можуть лише досвідчені кваліфіковані фахівці спеціалізованої компанії. Ми працюємо акуратно, без бруду та потік на підлозі та стінах.

Замовляйте професійну профілактику кондиціонерів у нас!

Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин