Встановлення настінного кондиціонера та його плюси

Встановлення настінного кондиціонера та його плюси

Кондиціонери використовуються у повсякденному житті для створення комфортної температури перебування у спальних кімнатах, офісах, школах, їдальнях та інших приміщеннях.

Сучасний ринок представляє безліч варіантів пристроїв, кожне з яких має свої особливості та переваги. Найбільшою популярністю, як і раніше, користуються настінні кондиціонери, які зручні та надійні у своєму виконанні.

Настінний кондиціонер можна купити на сайті, де представлений широкий асортимент варіантів на будь-який смак. При цьому грамотні фахівці дадуть відповіді на всі питання і допоможуть зробити правильний вибір залежно від цілей та особливостей подальшого використання.

Основою роботи спліт-системи є насос з відкачування тепла назовні приміщення. Тому сама система має два блоки: внутрішній і зовнішній, кожен із яких виконує свої завдання у місті Львів.

Настінні системи мають велику популярність серед населення і пов'язано це з наявністю низки переваг:

 • Простота монтажу та обслуговування. Для встановлення кондиціонера не потрібні спеціальні маніпуляції щодо зміни конструкцій приміщення. Його можна встановити практично скрізь, проте тут потрібний професійний підхід. Настінні конструкції відрізняються своєю надійністю, що забезпечує безперебійність та тривалість роботи.
 • Доступна ціна, що особливо важливо для придбання кондиціонера для приватного використання.
 • Низький рівень шуму, що підвищує комфорт використання.
 • Низьке споживання електрики, що також є важливим для щоденного використання системи.
 • Наявність додаткових функцій у вигляді іонізації повітря, очищення, керування телефоном, контролю вологості.
 • Безпека та зручність управління.


Правила монтажу кондиціонера.

Від правильності встановлення кондиціонера у Львові багато в чому залежить подальше успішне використання системи, безперебійність її роботи та довгостроковість. Тут важливим є звернення до професіоналів, які мають належний досвід роботи та знання для вирішення завдань різної складності. Вони зроблять швидкий та якісний монтаж незалежно від типу спліт-системи.

Установка настінного кондиціонера включає кілька обов'язкових етапів, таких як кріплення зовнішнього блоку, монтаж внутрішнього блоку, підключення електропроводки, прокладання труб, вакуумування системи, заповнення і тестування.

Правила встановлення кондиціонера у дерев'яному будинку

Дерев'яні будинки є екологічними, здатними створювати та зберігати оптимальні показники мікроклімату.

 

Однак вони також потребують оснащення кліматичною технікою, щоб охолоджувати повітря влітку, або нагрівати його взимку. Одним із найкращих зразків для цього стане кондиціонер Hitachi.

Будинки, створені з дерев'яних конструкцій дійсно менше нагріваються, важко віддають тепло. Однак за всіх переваг, вони не можуть замінити наявність кондиціонерів. При температурі зовнішнього повітря більше +25°С, прямих сонячних променях, що потрапляють на стіни, вікна, покрівлю, будівля сильно нагрівається, підвищуючи температуру в кімнатах вище за комфортну межу. Тільки кондиціонер здатний привести показники до потрібних значень. При цьому варто враховувати, що у кожної людини свої поняття про комфорт, потрібний ступінь прохолоди.

Купуючи кондиціонер, можна бути впевненим у великій кількості налаштувань роботи, тонких регулювання окремих параметрів, щоб привести мікроклімат приміщення в найбільш оптимальний діапазон, але не забувайте вчасно робити обслуговування кондиціонера у Львові.

У дерев'яних будинках це зробити легше, одночасно всі параметри підтримувати в заданому режимі. Цей підхід дозволяє економити на витратах електроенергії.

Монтаж сучасних спліт систем у дерев'яному будинку Львова чи Львівської області простіше, адже створення отворів потребує менше витрат праці та часу. Однак потрібно враховувати менший опір дерева на виривання, тому як кріплення потрібно використовувати об'ємні дюбелі або анкери, щоб утримати блоки на стінах.
Монтуючи кондиціонер Haier, або модель іншого виробника, варто виконувати такі дії:

 1. Розрахувати місця встановлення зовнішнього та внутрішнього блоку, з урахуванням відстані між ними не перевищує 3-5 метрів, залежно від рекомендацій фірми.
 2. Розміщення зовнішнього блоку має бути на рівні або трохи нижчому від внутрішнього. Магістралі пробиваються зі зниженням до зовнішнього боку стіни.
 3. Підводиться електрична лінія. Товщина жили має враховувати потужність системи, довжина – тип кондиціонера. Якщо використовується звичайний варіант, підключається зовнішній блок, для інверторного - лінію ведуть до внутрішнього.
 4. Створюються отвори для магістралей, монтується зовнішній блок, прокладаються лінії шлангів та кабелів, вішається внутрішній блок та система герметично з'єднується.
 5. Перевіряється правильність підключення, конструкція заповнюється антифризом та перевіряється робота системи.
Додати коментар

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Актуальні акції та знижки
Разом
Знижки до 10% на комплекс Альпініст + Установка!
Отримати знижку
Знижка
До 5% на заміну хладогену!
Отримати знижку
Актуально
Дизенфекція кондиціонера у подарунок до чистки!
Замовити Чистку
Залишіть заявку
на прорахунок вартості кондиціонера
Надсилаючи заявку Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Розрахуйте вартість кондиціонера Вашої мрії зараз!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами за кілька годин